| Basma ağız çapı | 1” |
|---|---|
| Debi (Maks.) | 7 m³/h |
| Basma yüksekliği (Maks.) | 8 mSS |
| Daldırma derinliği | 5 m |
| Motor devri (Maks.) | 2900 rpm |
| Akışkan sıcaklığı (Maks.) | 30 °C |
| Koruma Sınıfı | IP 68 |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Kablo | 10 m |
| Çalışma gerilimi | 220 V, 50 Hz (M) |
SPD 40 M
Kendinden flatörlü temiz su drenaj pompası
Az kirli suların (katı partikül içermeyen) transferi için dizayn edilmiş soğutma ceketli pompalardır. Motor pompa içerisinden geçen sıvı ile soğumaktdadır. Elektrik motoru termistör korumalı kendinden flatörlüdür.





