| Basma ağız çapı | 1” |
|---|---|
| Debi (Maks.) | 9,6 m³/h |
| Basma yüksekliği (Maks.) | 8 mSS |
| Daldırma derinliği | 5 m |
| Motor devri (Maks.) | 2900 rpm |
| Akışkan sıcaklığı (Maks.) | 30 °C |
| Koruma Sınıfı | IP 68 |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Kablo | 10 m |
| Çalışma gerilimi | 220 V, 50 Hz (M) |
SPD 50 M
Kendinden flatörlü temiz su drenaj pompası
SPD 50 M serisi pompalar az kirli suların (katı partikül içermeyen) transferi için dizayn edilmiş pompalardır. Elektrik motoru yağ soğutmalı termistör korumalıdır. Pompa tamamen akışkan içerisinde çalıştırılmalıdır. Kendinden flatörlüdür.





