| Basma ağız çapı | 2” |
|---|---|
| Debi (Maks.) | 30 m³/h |
| Basma yüksekliği (Maks.) | 32 mSS |
| Katı parça geçirgenliği | 8 mm |
| Daldırma derinliği | 5 m |
| Motor devri (Maks.) | 2900 rpm |
| Akışkan sıcaklığı (Maks.) | 30 °C |
| Koruma Sınıfı | IP 68 |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Kablo | 20 m |
| Çalışma gerilimi | 220 V, 50 Hz/380 V, 50 Hz |
SPF-Z 220-300-400
Kendinden flatörlü temiz su drenaj pompası
SPF-Z serisi pompalar kumlu suların transferi için açık (vortex) döküm çarklı olarak dizayn edilmiştir. Pompa tamamen akışkan içerisinde çalıştırılmalıdır. Elektrik motoru termistör korumalıdır. Elektrik panosu ile birlikte teslim edilir.





