| Emme ağız çapı | 2 ½” |
|---|---|
| Basma ağız çapı | 2 ½” |
| Debi (Maks.) | 60 m³/h |
| Basma yüksekliği (Maks.) | 126 mSS |
| Motor devri (Maks.) | 2900 d/d |
| Akışkan sıcaklığı (Maks.) | 45 °C |
| Gövde basıncı | 16 bar |
| Çalışma gerilimi | 380 V, 50 Hz |
SD 190
Düşey milli kademeli pompalar
SD serisi pompalar çok kademeli dik santrifüj pompalardır. Yüksek basınç gerektiren uygulamalar için dizayn edilmiştir. İçerisinde katı partikül bulunmayan, aşındırıcı özelliği olmayan ve patlayıcı sıvı ihitva etmeyen temiz sıvıları basmaya uygun sessiz çalışan pompalardır.



