Teknik Özellikler
| Basma ağız çapı | 1½” – (SPF 150/2 – 200/2 : 2”) |
|---|---|
| Debi (Maks.) | 30 m³/h |
| Basma yüksekliği (Maks.) | 16 mSS |
| Katı parça geçirgenliği | 42 mm |
| Daldırma derinliği | 5 m |
| Motor devri (Maks.) | 2900 rpm |
| Akışkan sıcaklığı (Maks.) | 30 °C |
| Koruma Sınıfı | IP 68 |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Kablo | 10 m |
| Çalışma gerilimi | 220 V, 50 Hz/380 V, 50 Hz |





