Teknik Özellikler
| Basma ağız çapı | 2 1/2” |
|---|---|
| Debi (Maks.) | 65 m³/h |
| Basma yüksekliği (Maks.) | 25 mSS |
| Katı parça geçirgenliği | <30 mm |
| Sıvı yoğunluğu | 1.3 g/cm³ |
| Daldırma derinliği | 10 m |
| Motor devri (Maks.) | 2900 rpm |
| Akışkan sıcaklığı (Maks.) | 40 °C |
| Koruma Sınıfı | IP 68 |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Kablo | 10 m |
| Çalışma gerilimi | 380 V, 50 Hz (T) |





