| Basma ağız çapı | 3” (SPK-Z 550) , 4” |
|---|---|
| Debi (Maks.) | 85 m³/h |
| Basma yüksekliği (Maks.) | 50 mSS |
| Katı parça geçirgenliği | <10 mm |
| Daldırma derinliği | 30 m |
| Motor devri (Maks.) | 2900 rpm |
| Akışkan sıcaklığı (Maks.) | 40 °C |
| Koruma Sınıfı | IP 68 |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Kablo | 10 m |
| Çalışma gerilimi | 380 V, 50 Hz (T) |
SPK-Z 550-750-1000
Soğutma ceketli drenaj pompaları
Katı partikül içeren kumlu suların transferi için açık (vortex) döküm çarklı, soğutma ceketli pompalardır. Motor, pompa içerisinden geçen sıvı ile soğumaktadır, pompanın kuru veya yatay çalışmasında üstün performans göstermektedir. Üstten çıkışlı olması yer sınırlaması olan alanlarda montaj ve kullanım imkanı sağlar. Pompalar termik korumalıdır.





